CVČ Bystrouška

 

Adopce zvířátek z Bystroušky

Vážení přátelé Bystroušky,
chtěli bychom Vás poprosit o pomoc a spolupráci.

V tomto kalendářním roce získáme výrazně menší finanční prostředky na činnost než v letech minulých. Jsme tedy nuceni hledat peníze jinde. V případě, že neseženeme dost prostředků, budeme muset rušit kroužky i celá oddělení. Akutní ohrožení se týká zvláště našeho oddělení teraristiky, které je naší nadstandardní aktivitou, finančně i časově velmi náročnou, avšak pro děti velmi atraktivní. Pokud nám chcete a můžete pomoci zachovat zvířata na našem domě dětí, nabízíme vám program Adopce zvířátek z Bystroušky.

Jak adoptovat zvířátko?

Vyberte si zvířátko, které je vám sympatické, a přineste peníze některému ze zaměstnanců CVČ do kanceláře nebo přímo do oddělení teraristiky. Někoho z nás najdete na Bystroušce vždy v pondělí až čtvrtek od 12 do 17 hodin. Získáte certifikát a malý dárek a Vaše jméno přidáme k seznamu adoptivních rodičů bystrouškovských zvířátek. Peníze lze poslat i na náš účet číslo 49934621/0100, konst. symbol 0308 pod variabilním symbolem 1050. Pak je třeba dopisem nebo telefonicky oznámit datum a výšku platby a přidat vaše jméno a adresu, abychom Vám mohli vystavit certifikát. U příspěvků nad 1000,- Kč je možno odečíst si je od základu daně.

Sponzor získá kromě certifikátu též možnost přijít se podívat na své zvíře (a nejen na ně) kdykoliv v těchto časech: úterý mezi 15:30 a 16:30, středa a čtvrtek mezi 14:00 a 15:00 a po dohodě i jindy. Jména adoptivních rodičů budou vyvěšena na nástěnce na chodbě před terarijními místnostmi. Fotografie našich zvířátek k adopci si můžete prohlédnout v sekci zvířátka k adopci

Děkujeme všem, kteří jsou ochotni pomoci.

Michal Kleofáš Šipr
Michaela Jelenová
Pavel Azrik Plíšek
za všechna zvířátka na Bystroušce

© CVČ Bystrouška Brno, Fleischnerova 1a, tel. 546215652 & Jakuje

Valid CSS!

Valid HTML 4.0 Transitional